Piłka nożna - w weekend mecze na własnym terenie 2012-04-26

Już w najbliższą sobotę dębickie kluby rozegrają kolejne mecze w V lidze.

W sobotę na stadion przy ulicy Parkowej zawita wicelider – Orzeł Przeworsk. Z całą pewnością będzie to bardzo ciężki mecz dla Wisłoki. Na 6 kolejek rundy rewanżowej Wisłoka wygrała tylko 1 spotkanie z ostatnim w tabeli Czuwajem Przemyśl. Swoje spotkanie biało-zieloni rozpoczną o godzinie 16.

Godzinę później - o 17 swój mecz rozpocznie Igloopol, który podejmie trzecią w tabeli Resovie II Rzeszów. W rundzie wiosennej morsy nie straciły jeszcze ani jednej bramki, więc zapowiada się bardzo ciekawy mecz, w którym okaże się czy znakomita passa zostanie utrzymana. Mecz na stadionie przy ulicy Piłsudskiego. Cena biletu – 8zł.

W weekend zagrają również drużyny juniorskie obydwu klubów.

Wisłoka zagra u siebie w niedziele ze zdecydowanie najsłabszą drużyną w całej lidze – LKS Skołyszynem, liczymy więc na pewne 3 punkty.

Również w Dębicy Igloopol zagra z Resovią. W poprzedniej rundzie zarówno młodsi jak i starsi ulegli w Rzeszowie i teraz liczymy na rewanż.

Mecze Wisłoki I Igloopolu w godzinach 11.00 – juniorzy starsi, 13.00 – juniorzy młodsi.

KD

pr Październik 2014 nx

Co sądzisz o odwołaniu Mariusza Trojana?

• Pomóż Gabrysi w sobotę także w Pilźnie. Pamiętaj o PESELu !!!
  • Startuje Gminna Amatorska Liga Piłki Siatkowej.
  • Koncert dla Tadzia
  • W DK Mors będą koncertować dla Gabrysi...
  • Co kocham? Co zmienię w Dębicy?