DAP Dębica na obozie 2012-08-24

Zawodnicy Dziecięcej Akademii Piłkarskiej Dębica już od czterech dni przebywają na obozie "DAP FOOTBALL CAMP IWONICZ 2012". Pod okiem trenerów młodzi adepci futbolu z Dębicy udali się do Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego w Iwoniczu , gdzie do soboty 25 sierpnia będą przygotowywać się i doskonalić swoje umiejętności przed sezonem.

Każdy dzień obozu jest dla piłkarzy DAP-u pełen pracy i atrakcji jednocześnie. Podczas zgrupowania w Iwoniczu zaplanowano mecze sparingowe z drużyną Beniaminka Krosno: 20 sierpnia rocznik 2001 wygrał 5:0, dzień później chłopcy z rocznika 2002 i 2003 pokonali rywala 8:5, zaś 23 sierpnia DAP zmierzył się z Karpatami Krosno (rocznik 1999). W tym meczu pomimo przegranej 1:2 młodzi zawodnicy dębickiej akademii zaprezentowali się bardzo korzystnie. Wspomnieć należy, że w meczu zagrali także adepci z roczników 2000 i 2001.

Zawodnicy DAP-u trenują w Iwoniczu kilka razy dziennie. Każdy dzień pełen jest różnorodnych zajęć, wśród których trenerzy zaplanowali nie tylko trening czysto piłkarski, ale również rozmaite atrakcje, np. konkursy strzałów do celu czy turniej w piłkarzyki. 23 sierpnia młodzież DAP-u wyjechała także na basen do Krosna.

Nad przebiegiem obozu oraz zajęciami czuwają trenerzy DAP Dębica: Grzegorz Cyboroń, Tadeusz Stolarski oraz Paweł Kantor. Obóz DAP w Iwoniczu zakończy się 25 sierpnia.

Yz // www.dapdebica.pl

pr Listopad 2014 nx

Czy wiesz na kogo zagłosujesz w II turze wyborów na Burmistrza Dębicy?

• Gala Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Pustkowie-Osiedlu
  • Wielki Maraton Zumby w Dębicy
  • Warsztaty przeniesione
  • Koncert Cecyliański w niedzielę
  • Jarmark Bożonarodzeniowy Dębica 2014r.