Moda i zdrowie w Polskiej Telewizji Regionalnej 2013-04-26

"Halo tu moda" realizowany w Galerii Raj oraz "Poradnik medyczny dr Lucyny Samborskiej" to dwie najnowsze propozycje programowe Polskiej Telewizji Regionalnej. Audycje oglądać można na kanale lokalnym aMazing w sieci Multimedia Polska oraz w Internecie na stronie www.ptvr.pl.

W pierwszym z programów, który swoją premierę miał kilka dni temu, widzowie mieli szansę dowiedzieć się, co nie zostanie uznane za modowe faux pas i w czym najlepiej w bieżącym sezonie pokazać się na imprezie, w trakcie weekendowego wyjazdu czy uroczystej kolacji. W drugim odcinku prowadząca Magda Para podpowie jak należy ubrać się na egzamin maturalny... i czy koniecznie trzeba włożyć czerwoną bieliznę, żeby zdać maturę.
Druga z propozycji emitowanych na antenie PTVR, przeznaczona jest dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie nie popełniając pomyłek "typowego Kowalskiego", który nauczony tradycją - powiela od lat te same błędy dotyczące zażywania leków i dbania o własne zdrowie. W pierwszym odcinku mieliśmy szansę dowiedzieć się, jak należy walczyć z przeziębieniem, dlaczego witamina C wcale nie jest taka zdrowa jak powtarzano nam od lat oraz czy warto szczepić się na grypę. Program prowadzi dr farmacji Lucyna Samborska.
Przypomnijmy, że Polska Telewizja Regionalna oddział Podkarpacie produkuje program lokalny na terenie Dębicy, Mielca, Pilzna, Ropczyc, Przecławia, Sędziszowa, Straszęcina, Radomyśla, Żyrakowa, Kolbuszowej oraz całego okolicznego obszaru i emitowany jest na kanale aMazing w sieci Multimedia Polska S.A. oraz w Internecie na portalu ptvr.pl oraz polskatelewizjaregionalna.pl.

jma

pr Październik 2014 nx

Czy wiesz na czym polegają wybory jednomandatowe?

• Narodowe Święta Niepodległości 11 listopada - program
  • Konkurs Poezji Religijnej
  • Zrób mammografię i cytologię BEZPŁATNIE !
  • Co kocham? Co zmienię w Dębicy?