Bezpłatne szkolenia zawodowe 2013-05-08

W związku z realizacją projektu "Czas na zmiany" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie, Stowarzyszenie "CRAS" - Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej w Rzeszowie w ramach projektu oferuje bezpłatne szkolenia zawodowe: OPERATOR KOPARKI LUB OPERATOR ŁADOWARKI LUB SPAWANIE (do wyboru metody: TIG 141 lub MIG 131 lub MAG 135) oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Projekt skierowany jest do osób zamieszkałych w województwie podkarpackim, które:
- utraciły pracę z przyczyn dotyczących zakładu pracy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do Projektu,
- są przewidziane do zwolnienia lub zagrożone zwolnieniem z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy; u pracodawcy przechodzącego procesy restrukturyzacyjne, posiadającego jednostkę organizacyjną na terenie województwa podkarpackiego.

Rekrutacja Kandydatów do udziału w projekcie trwa.
Aktualny regulamin projektu oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne do pobrania na stronie: www.czasnazmiany.cras.org.pllub w Biurze Projektów ul. Raginisa 31/L1 35-513 Rzeszów, tel. 17 783-21-13.
Źródło: Urząd Gminy Dębica

pr Wrzesień 2014 nx

Czy jesteś za remontem starej fontanny na Rynku Głównym?

• 660-lecie ze Łzami JUŻ 5 PAŹDZIERNIKA
  • Otwarcie Bieżni Lekkoatletycznej oraz 60-lecie Klubu Sportowego CHEMIK już 5 października
  • XVI Dni Sztuki już niebawem