Aktualności

TIKKURILA SOLIDNYM PRACODAWCĄ ROKU 2014

Celem programu Solidny Pracodawca Roku jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych Pracodawców w Polsce. W gronie laureatów znalazły się podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną, zaangażowaniem w kwestie CSR oraz rozwiniętą kulturą organizacyjną, które przekładają się na wysoką jakość produktów i usług świadczonych na wymagającym rynku polskim.Wśród najważniejszych kryteriów, jakimi kierowała się kapituła konkursowa przy wyborze zwycięzców, znalazły się m.in.: przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, jasna ścieżka kariery, system motywacyjny oraz polityka społecznej odpowiedzialności firmy. Dodatkowo spółka oceniana była na podstawie wywiadów środowiskowych, m.in. w lokalnych instytucjach i organizacjach biznesowych, czy rozmów przeprowadzonych z przedstawicielami środowisk lokalnych.

"Nagroda Solidny Pracodawca Roku 2014 jest ogromnym wyróżnieniem dla firmy Tikkurila Polska SA. Stanowi potwierdzenie klarowności i rzetelności działania firmy, a także jej wiarygodności. Pokazuje też drogę, jaką w ciągu ostatnich lat przebyła Tikkurila w zakresie rozwoju HR" - mówił Wojciech Komala odbierając nagrodę. "Przyjmujemy ten tytuł jako wyróżnienie dla całego zespołu Tikkurila - dodał Wojciech Komala." Każdy sukces przedsiębiorstwa opiera się na zaangażowaniu pracowników. Firma nie będzie sprawnie funkcjonować, jeżeli pracownicy nie będą czuć się jej częścią i nie będą czuć się w firmie dobrze. Dlatego w Tikkurila rozwijamy kulturę dialogu, która owocuje udoskonalaniem procesów i rozwiązań w różnych obszarach.

"Dziękuję wszystkim pracownikom dla których, a zarazem dzięki którym, Tikkurila może być Solidnym Pracodawcą" - zakończył Wojciech Komala.

Program Solidny Pracodawca Roku organizowany jest w partnerstwie z polskimi organizacjami pracodawców, m.in. Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia, Pracodawcy RP czy Fundacją Wiedza bez Granic.Źródło: TIKKURILA POLSKA S.A.

Artykuły o podobnej tematyce

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • MUNDIALITO 2018
  • Dni Dębicy 2018
  • Kino Kosmos w maju - znamy repertuar.


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Maj 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

SONDA

Czy wybierasz się na Dni Dębicy?

...
Godzina: 11:10
...
...