Aktualności

TIKKURILA SOLIDNYM PRACODAWCĄ ROKU 2014

Celem programu Solidny Pracodawca Roku jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych Pracodawców w Polsce. W gronie laureatów znalazły się podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną, zaangażowaniem w kwestie CSR oraz rozwiniętą kulturą organizacyjną, które przekładają się na wysoką jakość produktów i usług świadczonych na wymagającym rynku polskim.Wśród najważniejszych kryteriów, jakimi kierowała się kapituła konkursowa przy wyborze zwycięzców, znalazły się m.in.: przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, jasna ścieżka kariery, system motywacyjny oraz polityka społecznej odpowiedzialności firmy. Dodatkowo spółka oceniana była na podstawie wywiadów środowiskowych, m.in. w lokalnych instytucjach i organizacjach biznesowych, czy rozmów przeprowadzonych z przedstawicielami środowisk lokalnych.

"Nagroda Solidny Pracodawca Roku 2014 jest ogromnym wyróżnieniem dla firmy Tikkurila Polska SA. Stanowi potwierdzenie klarowności i rzetelności działania firmy, a także jej wiarygodności. Pokazuje też drogę, jaką w ciągu ostatnich lat przebyła Tikkurila w zakresie rozwoju HR" - mówił Wojciech Komala odbierając nagrodę. "Przyjmujemy ten tytuł jako wyróżnienie dla całego zespołu Tikkurila - dodał Wojciech Komala." Każdy sukces przedsiębiorstwa opiera się na zaangażowaniu pracowników. Firma nie będzie sprawnie funkcjonować, jeżeli pracownicy nie będą czuć się jej częścią i nie będą czuć się w firmie dobrze. Dlatego w Tikkurila rozwijamy kulturę dialogu, która owocuje udoskonalaniem procesów i rozwiązań w różnych obszarach.

"Dziękuję wszystkim pracownikom dla których, a zarazem dzięki którym, Tikkurila może być Solidnym Pracodawcą" - zakończył Wojciech Komala.

Program Solidny Pracodawca Roku organizowany jest w partnerstwie z polskimi organizacjami pracodawców, m.in. Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia, Pracodawcy RP czy Fundacją Wiedza bez Granic.Źródło: TIKKURILA POLSKA S.A.

Artykuły o podobnej tematyce

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEPATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Wrzesień 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

SONDA

Kto powinien zostać burmistrzem Dębicy?

...
Godzina: 09:13
...
...