Aktualności

Na zakończenie wszyscy czekali na pyszny poczęstunek.

Tradycją Zespołu Szkół w Stobiernej stało się bardzo uroczyste obchodzenie Święta Babci i Dziadka. Jest to nie tylko wydarzenie szkolne, ale również środowiskowe. W tym roku także dzień 21 stycznia stał się dniem szczególnym. Szkolna sala gimnastyczna zapełniła się gośćmi, którzy w tym roku dopisali jak nigdy, bowiem z zaproszenia na uroczystość skorzystało ponad 90 babć i dziadków!. Uczniowie z klas 0-III SP, pod opieką swoich wychowawczyń, przygotowali piękny prezent. Najmłodsi - „zerówkowicze” śpiewali i tańczyli, pierwszaki zaprezentowały „jasełka”, a uczniowie klasy II i III przygotowali „koncert życzeń”. Potem były uściski, całusy, łzy wzruszenia i podziękowania za miłość i serce ofiarowane wnukom. Wszystkie wnuki podarowały babciom i dziadkom samodzielnie wykonane upominki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC
  • Dzień Dziecka na basenach MOSiR.
  • Dzień Dziecka pod Muszlą i na Rynku.
  • Kino KOSMOS w czerwcu - znamy repertuar.
  • Kino Kosmos w maju - znamy repertuar.


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Czerwiec 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

SONDA

Czy wybierasz się na Dni Dębicy?

...
Godzina: 18:36
...
...