Aktualności

Na zakończenie wszyscy czekali na pyszny poczęstunek.

Tradycją Zespołu Szkół w Stobiernej stało się bardzo uroczyste obchodzenie Święta Babci i Dziadka. Jest to nie tylko wydarzenie szkolne, ale również środowiskowe. W tym roku także dzień 21 stycznia stał się dniem szczególnym. Szkolna sala gimnastyczna zapełniła się gośćmi, którzy w tym roku dopisali jak nigdy, bowiem z zaproszenia na uroczystość skorzystało ponad 90 babć i dziadków!. Uczniowie z klas 0-III SP, pod opieką swoich wychowawczyń, przygotowali piękny prezent. Najmłodsi - „zerówkowicze” śpiewali i tańczyli, pierwszaki zaprezentowały „jasełka”, a uczniowie klasy II i III przygotowali „koncert życzeń”. Potem były uściski, całusy, łzy wzruszenia i podziękowania za miłość i serce ofiarowane wnukom. Wszystkie wnuki podarowały babciom i dziadkom samodzielnie wykonane upominki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Kino KOSMOS w grudniu - znamy repertuar.
  • Jubileusz Wisłoczan.
  • X Międzynarodowy Memoriał Dębickich Mistrzów
  • Kino KOSMOS w listopadzie - znamy repertuar.
  • Dwie połówki pomarańczy - spektakl


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Listopad 2017 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

SONDA

Czy w Dębicy czujesz się bezpiecznie?

...
Godzina: 06:37
...
...