Aktualności

Będą patrzeć na czas.

W najbliższy piątek, 12 lutego o godz. 12:30 w Domu Seniora przy ul. Rzeszowskiej 15 w Dębicy, odbędzie się Międzypokoleniowy Spektakl, finałowe, jako wydarzenie dębickiej części projektu Art Generacje, organizowanego przez Fundację Edukacji i Kultury Drama Way.Spektakl jest podsumowaniem Art Generacji w Dębicy - międzypokoleniowego projektu edukacji kulturalnej, w trakcie którego międzypokoleniowe grupy uczestników spotykały się na warsztatach dramowo-teatralnych, których tematem przewodnim było spojrzenie na czas - nadzieje, jakie z nim wiążemy, wspomnienia, oczekiwania, radości i rozczarowania. W warsztatach w grupie dębickiej brali udział Seniorzy skupieni wokół Domu Seniora oraz grupy młodzieży: z I LO im. Jagiełły oraz ze Świetlicy środowiskowej - Placówki Wsparcia Dziennego "Zgrana Paka".Po spektaklu odbędzie się spotkanie – rozmowa uczestników projektu z widownią.\"Art Generacje - międzypokoleniowy projekt edukacji kulturalnej\" finansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Partnerami dębickiej edycji są Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy i I LO im. Władysława Jagiełły w Dębicy.

Źródło: IW

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Kino KOSMOS w grudniu - znamy repertuar.
  • Jubileusz Wisłoczan.
  • X Międzynarodowy Memoriał Dębickich Mistrzów
  • Kino KOSMOS w listopadzie - znamy repertuar.
  • Dwie połówki pomarańczy - spektakl


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Listopad 2017 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

SONDA

Czy w Dębicy czujesz się bezpiecznie?

...
Godzina: 06:37
...
...