Aktualności

Prawie 2 miliony straty w dębickim szpitalu !!!

Jest rok 2015, Wicestarosta Pasek ogłasza, że do dębickiego szpitala przyjedzie audyt, który przeprowadzi dokładną analizę, na podstawie którego poprawi się sytuacja w dębickim szpitalu. Brzmi wspaniale !!! Już prawie jest pełen sukces.

Ale rzeczywistość jest zupełnie inna.

Audyt rzeczywiście był, kosztował kilkadziesiąt tysięcy. Wicestarosta Pasek brylował w mediach, odbyło się spotkanie z samorządowcami i mieszkańcami na którym przedstawiono wyniki audytu.

Jest rok 2016 wszyscy zapomnieli o audycie i pewnie wszystko byłoby ok., gdyby nie jeden drobny szczegół. A może prawie 2 miliony szczegółów bo właśnie z prawie 2-ma milionami straty dębicki szpital zakończył rok 2015, pod wodzą Przemysława Wojtysa.

Od tygodni próbowaliśmy się skontaktować z Wicestarostą Paskiem, aby wypowiedział się na temat tak ogromnej straty w szpitalu. Niestety Pan Pasek nie odbierał telefonów. Szkoda, że teraz tak ochoczo nie chwali się stratą w szpitalu, tak jak to było z audytem. Może jest niezmiernie zajęty i nie ma czasu, a może ten audyt nie miał żadnego sensu? Chętnie dowiedzielibyśmy się czy w szpitalu zostały wdrożone jakiekolwiek założenia z tego audytu? Czy ktoś w ogóle się nad nim pochylił? A może kasę którą wydano na ten audyt można było przekazać do szpitala?

Udało nam się dodzwonić do Starosty Reguły który szczerze powiedział nam, że to poważna sprawa w której musi spotkać się Zarząd Powiatu oraz Związki Zawodowe.

Panu Wicestaroście Paskowi radzimy nie ogłaszać sukcesów przed ich osiągnięciem, bo kiepsko to wygląda kiedy zamiast sukcesu jest totalna klapa. Mamy nadzieję, że ostatnio odtrąbiony sukces Wicestarosty Paska, który chwalił się pismem od potencjalnego inwestora, który już w lipcu 2017 roku ma rozpocząć produkcję w nowo wybudowanej fabryce, nie zakończy się tak jak „sukces” audytu w szpitalu.

Rok minie szybko i szybko zweryfikujemy także i ten sukces.Źródło: iR

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEPATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Sierpień 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

SONDA

Jak oceniasz nowego dyrektora I LO w Dębicy?

...
Godzina: 04:17
...
...