Aktualności

Roman Ciszek nie jest już wiceprzewodniczącym Rady Powiatu.

Dziś podczas sesji Rady Powiatu po "żółtej kartce" od radnych, którą drugi rok z rzędu dostał starosta, czyli warunkowym absolutoriom za wykonanie budżetu za 2015 rok, Roman Ciszek zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Powiatu.

- Radnym się bywa, a człowiekiem się jest. Ja jestem człowiekiem niezależnym. – Powiedział Roman Ciszek, dziękując radnym za współpracę.Kilka tygodni wcześniej radny wystąpił też z Klubu PSLu, jako sprzeciw wobec polityki prowadzonej przez tę partię w koalicji z RISem w Powiecie oraz nierzetelną pracę Zarządu Powiatu. Chodzi m. in. o rozstrzygnięcie konkursów na dyrektorów szkół, zgodę na podtrzymywanie dramatycznej sytuacji w szpitalu oraz sprzeciw wobec lekkomyślnego trwonienia pieniędzy na audyt szpitala, czy Strategię Rozwoju Powiatu. Ta ostatnia według Radnego nic nie wniosła, a przeznaczonymi na nią pieniędzmi można było wesprzeć coraz bardziej zadłużony Szpital.- Moja decyzja to protest przeciwko temu co się dzieje w Powiecie. Nie jestem przyklejony do stołka. Siedzenie i akceptowanie decyzji Zarządu czy radnych koalicji nie jest w moim stylu. – Dodał Ciszek – Radny Rady Powiatu.Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Ogniwko 2018
  • Kino KOSMOS w kwietniu - znamy repertuar.
  • Janusz Radek wystąpi w Dębicy.
  • XXII Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych
  • Tylko Polska Piosenka z Januszem Radkiem


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Marzec 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

SONDA

Jak oceniasz dbałość o drogi zimą w mieście?

...
Godzina: 15:31
...
...