Aktualności

Reguła i Pasek zostaną odwołani?

Jak udało nam się ustalić w najbliższy poniedziałek o godzinie 8.00 w Starostwie Powiatowym odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Powiatu zwołana na wniosek radnych PIS, Wspólnota Ziemi Dębickiej, oraz Ruchu Integracji Społecznej.

Na sesji ma zostać przegłosowany wniosek o odwołanie Starosty Reguły, Wicestarosty Paska, oraz trzech pozostałych członków Zarządu.

Smaczku całej sprawie dodaje fakt że w dniu wczorajszym Zarząd Powiatu na sesji uzyskał absolutorium, również głosami RIS-u. Przedstawiciel tego ugrupowania przed głosowaniem oświadczył że RIS udziela warunkowego absolutorium Zarządowi. Jak widać Reguła i Pasek bardzo szybko utracili zaufanie.

Najbardziej zaskakujący jest fakt że odwołany ma być również Wicestarosta Pasek, który jest działaczem i członkiem RIS-u, który go rekomendował na tą funkcję. Może to dowodzić że Wicestarosta utracił zaufanie władz Ruchu Integracji Społecznej.

W związku z cała tą sytuacją wesołych wakacji nie będzie miał Reguła i Pasek.

Będziemy państwa informować na bieżąco o dalszych losach Zarządu Powiatu.Źródło: iR

Artykuły o podobnej tematyce

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Na lodzie o Puchar Dębicy 2018
  • Zmierzą się w Tenisie.
  • Igloopolanie na Dzień Kobiet
  • Bieg Tropem Wilczym w Dębicy
  • 15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Luty 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

SONDA

Jak oceniasz dbałość o drogi zimą w mieście?

...
Godzina: 11:18
...
...