Aktualności

Reguła i Pasek zostaną odwołani?

Jak udało nam się ustalić w najbliższy poniedziałek o godzinie 8.00 w Starostwie Powiatowym odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Powiatu zwołana na wniosek radnych PIS, Wspólnota Ziemi Dębickiej, oraz Ruchu Integracji Społecznej.

Na sesji ma zostać przegłosowany wniosek o odwołanie Starosty Reguły, Wicestarosty Paska, oraz trzech pozostałych członków Zarządu.

Smaczku całej sprawie dodaje fakt że w dniu wczorajszym Zarząd Powiatu na sesji uzyskał absolutorium, również głosami RIS-u. Przedstawiciel tego ugrupowania przed głosowaniem oświadczył że RIS udziela warunkowego absolutorium Zarządowi. Jak widać Reguła i Pasek bardzo szybko utracili zaufanie.

Najbardziej zaskakujący jest fakt że odwołany ma być również Wicestarosta Pasek, który jest działaczem i członkiem RIS-u, który go rekomendował na tą funkcję. Może to dowodzić że Wicestarosta utracił zaufanie władz Ruchu Integracji Społecznej.

W związku z cała tą sytuacją wesołych wakacji nie będzie miał Reguła i Pasek.

Będziemy państwa informować na bieżąco o dalszych losach Zarządu Powiatu.Źródło: iR

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Jarmark Bożonarodzeniowy i III Świąteczny Bieg Przebierańców.
  • Kino KOSMOS w grudniu - znamy repertuar.
  • Jubileusz Wisłoczan.
  • X Międzynarodowy Memoriał Dębickich Mistrzów
  • Kino KOSMOS w listopadzie - znamy repertuar.


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Listopad 2017 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

SONDA

Czy w Dębicy czujesz się bezpiecznie?

...
Godzina: 01:23
...
...