Aktualności

Sukcesy dębickich monodramistek

Aleksandra Ożóg i Kinga Kania otrzymały nagrody podczas eliminacji wojewódzkich 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 12 maja w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Dziewczyny po starciach na etapie powiatowym i regionalnym dotarły do finału wojewódzkiego, podczas którego zaprezentowano 5 monodramów. Aleksandra Ożóg z monodramem „Niedomówione, niedośpiewane…” otrzymała II miejsce i tym samym możliwość wzięcia udziału w dodatkowych eliminacjach, które odbędą się na podstawie nagrań wideo.

Ola będzie walczyć o wzięcie udziału w eliminacjach centralnych, odbywających się w Słupsku. Kinga Kania otrzymała wyróżnienie za monodram „To ja, Kasia”. Dziewczyny nad swoimi spektaklami pracowały pod okiem Dominiki Migoń.

Serdecznie gratulujemy również Mateuszowi Ciurkotowi, reprezentantowi ZS nr 2 w Dębicy, który otrzymał nagrodę i nominację w kategorii wywiedzione ze słowa i będzie reprezentował zarówno swoją szkołę, Dębicę, jak i całe Podkarpacie w finałowych spotkaniach w Ostrołęce. Mateusza przygotował Pan Jarosław Markiewicz.

Źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Na lodzie o Puchar Dębicy 2018
  • Zmierzą się w Tenisie.
  • Igloopolanie na Dzień Kobiet
  • Bieg Tropem Wilczym w Dębicy
  • 15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Luty 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

SONDA

Jak oceniasz dbałość o drogi zimą w mieście?

...
Godzina: 11:44
...
...