Aktualności

Mokaferia Love w Śnieżce

Już po raz 10. odbył się popis uczestników zajęć Vocal Studio prowadzonego przez Katarzynę Godzisz-Antonik. Koncert odbył się w piątek, 9 czerwca w Domu Kultury „Śnieżka” Miejskiego Ośrodka Kultury, który był jego współorganizatorem wraz z Vocal Studio i Towarzystwem
Po raz pierwszy (choć koncert był 10.) występowali na scenie najmłodsi uczestnicy zajęć Vocal Studio. Śpiewali piosenki nastrojowe i romantyczne. Wszystkim wokalistom towarzyszył zespół Muffin.

Prowadząca Vocal Studio i jego założycielka Katarzyna Godzisz-Antonik przez cały czas pozostawała na scenie opowiadając w przerwach między utworami o początkach wokalnej szkoły oraz jej uczestnikach i instruktorach.

Po występach dzieci i młodzieży Vocal Studio swoje umiejętności zaprezentowali również instruktorzy: Karolina Chmiel, Justyna Sąsiadek oraz Katarzyna Godzisz-Antonik.

Kilkadziesiąt minut dobrej, romantycznej muzyki pozwoliło licznie zgromadzonej publiczności przeżyć miły wieczór. Występy przyjmowane były bardzo ciepło, co nie może dziwić, gdyż na widowni nie brakowało rodzin i znajomych małych i trochę większych artystów.
Fotorelacja Andrzej - Janiec
Źródło: MOK Dębica

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEPATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Czerwiec 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

SONDA

Czy wybierasz się na Dni Dębicy?

...
Godzina: 08:41
...
...