Aktualności

Klient na pierwszym miejscu

Grupa Goodyear od wielu lat aktywnie realizuje działania wspierające sprzedaż ogumienia w Polsce oraz budujące pozytywne relacje z jej partnerami zewnętrznymi. Przykładem tego rodzaju aktywności biznesowych było spotkanie zorganizowane w Dębicy wspólnie z jednym z największych klientów – firmą Handlopex.

Spotkanie było nagrodą za najwyższe zakupy opon Grupy Goodyear w firmie Handlopex. Zaproszeni goście mieli okazję poznać tajniki produkcji ogumienia podczas zwiedzenia zakładów Firmy Oponiarskiej Dębica, a następnie sprawdzić osiągi opon Goodyear i Dunlop podczas emocjonujących przejażdżek sportowymi autami.

„W realizowanych przez nas działaniach skupiamy się na tym, aby nasze relacje z partnerami biznesowymi opierały się na wzajemnym zaufaniu. Pragniemy, aby z biegiem lat stawali się oni coraz ważniejszą częścią naszej organizacji. Z tego powodu podczas spotkania skupiliśmy się na naszych najważniejszych aktywach – szerokim portfolio produktów, zakładzie produkcyjnym w Dębicy i zatrudnionych w nim wyjątkowych ludziach oraz zrównoważonym rozwoju” – powiedział Leszek Szafran, Dyrektor Generalny Sprzedaży Goodyear na Polskę i Ukrainę.

Odwiedzona przez zaproszonych gości Firma Oponiarska Dębica to największy w Europie oraz jeden z największych na świecie zakładów wchodzących w skład Grupy Goodyear. Zatrudnieni w niej specjaliści wytwarzają ogumienie marek takich jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava oraz oczywiście niezwykle ceniona na polskim rynku Dębica. Produkowane na Podkarpaciu ogumienie trafia do ponad 60 krajów na sześciu kontynentach.

Uczestnicy spotkania mieli również okazję sprawdzić wytrzymałość oraz osiągi opon Goodyear oraz Dunlop podczas zadań zorganizowanych przez Driving Experience. Przy wsparciu profesjonalnych instruktorów goście za kierownicą sportowych samochodów takich jak Nissan GTR, Ford Mustang, Aston Martin i Mercedesy AMG doskonalili nie tylko techniki prowadzenia i bezpiecznego poruszania się w ruchu miejskim, ale również sprawdzili swoje umiejętności podczas bardziej sportowych przejazdów.

„Formuła tego rodzaju spotkań jest bardzo ciekawa dla naszych partnerów – mogą oni nie tylko zobaczyć skomplikowany proces produkcji opon, ale także przetestować je na samochodach. Takie osobiste doświadczenie z produktami zdecydowanie pozytywnie przekłada się na lepszą rekomendację dla Klientów ostatecznych” – powiedziała Marta Kosyra, Consumer Brand Manager w Goodyear Dunlop Tires Polska.

Zwieńczeniem spotkania była uroczysta kolacja zorganizowana w hotelu w Chotowej. Podczas jej trwania uczestnicy wydarzenia mieli możliwość nie tylko podzielić się z organizatorami swoimi wrażeniami, ale również w kuluarach prowadzić biznesowe rozmowy na temat dalszej współpracy.

„Tego rodzaju wydarzenia z całą pewnością mają korzystny wpływ na wzajemne relacje biznesowe pomiędzy firmą, a jej kontrahentami. Wizyty w zakładzie produkcyjnym oraz szkolenia doskonalące naukę jazdy pozwalają nam jeszcze bliżej poznać sprzedawane przez nas produkty, a co za tym idzie dostarczać naszym partnerom wiedzy oraz ciekawostek, których nie uzyskalibyśmy w inny sposób” – powiedział Tomasz Kopera, Dyrektor Handlowy Opon Osobowych, Dostawczych i 4x4 firmy Handlopex.
źródło: Biuro Prasowe Goodyear

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Ferie z kulturą.
  • Galowy Koncert Kolęd i Pastorałek
  • Anioły są takie ciche .... Charytatywnie na rzecz dzieci chorych na mukowiscydozę.
  • Mężczyzna Idealny na Dzień Kobiet w Dębicy
  • ''Wszystko o mojej matce'' w Teatrze Łaźnia Nowa


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

  Styczeń 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

SONDA

Czy wybierasz się na WOŚP?

...
Godzina: 23:28
...
...