Aktualności

Prawie 7,5 tys. zł dla Kacpra.

2 sierpnia br. w miejscowości Brzeźnica odbył się Wakacyjny Piknik Charytatywny, podczas którego trzy stowarzyszenia – Brzeźnickie Horyzonty, Active Team Kozłów oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nowe Możliwości” przy współudziale Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz naszego Ośrodka zbierało środki na leczenie i pomoc w rehabilitacji Kacpra Krawczyka – 11-letniego mieszkańca Brzeźnicy.

Chłopiec cierpi na zespół schorzeń: Zespół Downa z cechami autyzmu, padaczkę, obustronną głuchotę, wadę serca, które sprawiają, że nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować; wymaga nieustannej opieki; kosztownego, specjalistycznego leczenia i rehabilitacji.

Wspólne połączenie sił członków Stowarzyszeń, pracowników jednostek organizacyjnych Gminy Dębica, uczestników Pikniku, darczyńców okazało się sukcesem. Po podliczeniu skarbon i przelewów na konto podajemy oficjalną kwotę: dla Kacpra zebraliśmy 7484,98 zł.

Członkowie stowarzyszeń i jednostek organizacyjnych Gminy Dębica, w imieniu swoim, Kacpra oraz jego rodziców składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce.
źródło: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gm. Dębica.

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Na lodzie o Puchar Dębicy 2018
  • Zmierzą się w Tenisie.
  • Igloopolanie na Dzień Kobiet
  • Bieg Tropem Wilczym w Dębicy
  • 15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Luty 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

SONDA

Jak oceniasz dbałość o drogi zimą w mieście?

...
Godzina: 11:43
...
...