Aktualności

LERG Firmą Przyjazną Klientowi

FirmaLERG S.A. – wiodący producent i eksporter żywic syntetycznych – otrzymała Godło Firmy Przyjaznej Klientowi. Wyróżnienie to otrzymują Firmy, które w niezależnym audycie satysfakcji swoich klientów osiągają oceny na poziomie minimum 85% w każdym badanym obszarze. Badanie przeprowadza Fundacja Obserwatorium Zarządzania, która bierze pod uwagę m.in.: lojalność klientów, ich zadowolenie, ocenę jakości obsługi, zaspokojenie oczekiwań i potrzeb klientów oraz zaufanie klientów do firmy i marki.- Fundacja Obserwatorium Zarządzania wspiera polskie firmy w budowaniu ich obecności na rynkach międzynarodowych, dostarczając im m.in. informacji o zachowaniu i oczekiwaniach klientów poszczególnych branż. Firma Przyjazna Klientowi to nagroda za wysoką jakość współpracy z klientami. Firma LERG S.A. otrzymał we wszystkich badanych obszarach oceny na poziomie przynajmniej 92%, co jest bardzo wysoką oceną – powiedział Michał Łysik, zarządzający Działem Badań i Certyfikatów wFundacji Obserwatorium Zarządzania.

Godło Firma Przyjazna Klientowi jest najbardziej rozpoznawanym wyróżnieniem w zakresie satysfakcji ze współpracy z Firmą. Przyznawane jest na podstawie wyników niezależnych badań opartych na dostosowywanym do specyfiki działalności badanej Firmykwestionariuszu, na który anonimowo odpowiadają klienci Firmy. Dla każdej Firmy indywidualnie określana jest też wielkość próby badawczej, która zależy od posiadanej przez Firmę liczby klientów oraz kanałów dotarcia do odbiorców Firmy.

- Firma LERG stale monitoruje potrzeby swoich klientów. Co roku przeznaczamy spore nakłady finansowe na badania i rozwój, tym samym oferując naszym klientom najbardziej innowacyjno-technologicznie produkty, dopasowując je do indywidulanych potrzeb. Decyzja o wzięciu udziału w badaniu była spowodowana koniecznością i chęcią sprawdzenia, czy działania, które podejmujemy trafiają w oczekiwania naszych odbiorców - powiedziała Agnieszka Kozubek-Bespalenko, Wiceprezes Zarządu firmy LERG.

Ogólnopolski Program Firma Przyjazna Klientowi na rynku polskim istnieje już ponad 13 lat. Organizatorem Programu jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania – instytucja z otoczenia biznesu zajmująca się problemami przedsiębiorczości, wprowadzania innowacji oraz edukacji ekonomicznej społeczeństwa i biznesu (www.firmaprzyjaznaklientowi.pl).

Firma LERG S.A. to jeden z największych polskich producentów żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu – budownictwie, motoryzacji, meblarstwie czy górnictwie. Zatrudnia prawie 600 osób. Sprzedaje ponad 150 tys. ton żywic rocznie do ponad 24 krajów na całym świecie, a blisko 50% z nich eksportuje. Główną ofertę firmy stanowią żywice poliestrowe, nowolakowe, do materiałów drewnopochodnych, izolacyjnych, tworzyw warstwowych, żelkoty, formalina, a także szpachlówki i inne materiały marki POLFILL do renowacji karoserii samochodowych.

źródło: LERG S.A.

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Dni Dębicy 2018
  • Kino Kosmos w maju - znamy repertuar.


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Sierpień 2018  
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

SONDA

Czy wybierasz się na Dni Dębicy?

...
Godzina: 18:01
...
...