Aktualności

Radny Piotr Michoń nie ma problemu ze znalezieniem pracy?

Kariera zawodowa radnego Piotra Michonia w Starostwie Powiatowym w Dębicy z małymi przerwami trwa od września 2015 roku.

To właśnie w Starostwie Powiatowym od 8 września 2015 roku pan Piotr Michoń rozpoczął kolejny etap swojej kariery zawodowej. Pierwsza umowa zakończyła się 7 czerwca 2016r. Druga umowa rozpoczęła się już 1 lipca tego samego roku i trwała do 31 marca 2017r.

W trakcie tych umów zatrudniony był w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru na stanowisku Pracownika II stopnia. Starosta nie musiał ogłaszać na to stanowisko konkursu, ponieważ były to prace interwencyjne współfinansowane przez Urząd Pracy.

Po zakończeniu drugiej umowy Radny Michoń wystartował w konkursie, ogłoszonym przez Starostę na stanowisko podinspektora w Wydziale Geodezji. Niestety w konkursie przegrał na etapie testów i rozmów kwalifikacyjnych.

Pomimo niepowodzenia w konkursie, kolejną umowę o pracę Piotr Michoń rozpoczął 1 lipca 2017r. Umowa ta została zawarta na czas określony od 1 lipca br. i trwać będzie do 30 czerwca 2018r. Tym razem Pan Michoń został zatrudniony na stanowisku - pomoc administracyjna.

Również i tym razem, Starosta nie musiał ogłaszać konkursu. Zatrudnienie na tym stanowisku nie wymaga wyłonienia pracownika w konkursie.

Pytaliśmy wice Starostę Mateusza Paska czy na karierę Pana Michonia w Starostwie Powiatowym nie ma wpływu ich znajomość.

Wice Starosta Pasek stanowczo zaprzeczył jakimkolwiek relacjom koleżeńskim z Piotrem Michoniem. Równocześnie podkreślił, że jako członek komisji konkursowej w konkursie, w którym startował Piotr Michoń był przeciw jego kandydaturze.

Mamy nadzieję, że kariera wszystkich, którzy chcieliby pracować np. w Starostwie Powiatowym będzie mogła się rozwijać co najmniej tak jak kariera Piotra Michonia.Źródło: iR

Artykuły o podobnej tematyce

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Kino KOSMOS w kwietniu - znamy repertuar.
  • Janusz Radek wystąpi w Dębicy.
  • XXII Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych
  • Tradycje Wielkanocne w gminie Dębica
  • Tylko Polska Piosenka z Januszem Radkiem


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Luty 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

SONDA

Jak oceniasz dbałość o drogi zimą w mieście?

...
Godzina: 11:40
...
...