Aktualności

Radny Piotr Michoń nie ma problemu ze znalezieniem pracy?

Kariera zawodowa radnego Piotra Michonia w Starostwie Powiatowym w Dębicy z małymi przerwami trwa od września 2015 roku.

To właśnie w Starostwie Powiatowym od 8 września 2015 roku pan Piotr Michoń rozpoczął kolejny etap swojej kariery zawodowej. Pierwsza umowa zakończyła się 7 czerwca 2016r. Druga umowa rozpoczęła się już 1 lipca tego samego roku i trwała do 31 marca 2017r.

W trakcie tych umów zatrudniony był w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru na stanowisku Pracownika II stopnia. Starosta nie musiał ogłaszać na to stanowisko konkursu, ponieważ były to prace interwencyjne współfinansowane przez Urząd Pracy.

Po zakończeniu drugiej umowy Radny Michoń wystartował w konkursie, ogłoszonym przez Starostę na stanowisko podinspektora w Wydziale Geodezji. Niestety w konkursie przegrał na etapie testów i rozmów kwalifikacyjnych.

Pomimo niepowodzenia w konkursie, kolejną umowę o pracę Piotr Michoń rozpoczął 1 lipca 2017r. Umowa ta została zawarta na czas określony od 1 lipca br. i trwać będzie do 30 czerwca 2018r. Tym razem Pan Michoń został zatrudniony na stanowisku - pomoc administracyjna.

Również i tym razem, Starosta nie musiał ogłaszać konkursu. Zatrudnienie na tym stanowisku nie wymaga wyłonienia pracownika w konkursie.

Pytaliśmy wice Starostę Mateusza Paska czy na karierę Pana Michonia w Starostwie Powiatowym nie ma wpływu ich znajomość.

Wice Starosta Pasek stanowczo zaprzeczył jakimkolwiek relacjom koleżeńskim z Piotrem Michoniem. Równocześnie podkreślił, że jako członek komisji konkursowej w konkursie, w którym startował Piotr Michoń był przeciw jego kandydaturze.

Mamy nadzieję, że kariera wszystkich, którzy chcieliby pracować np. w Starostwie Powiatowym będzie mogła się rozwijać co najmniej tak jak kariera Piotra Michonia.Źródło: iR

Artykuły o podobnej tematyce

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEPATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Luty 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

SONDA

Kto powinien zostać burmistrzem Dębicy?

...
Godzina: 12:53
...
...