Aktualności

PSEUDOKIBIC. Policjanci weszli do szkół.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Dębicy biorą udział w spotkaniach z młodzieżą, których głównym tematem jest bezpieczeństwo na obiektach sportowych i poza nimi.

Cykl spotkań z uczniami szkół średnich i gimnazjów zorganizowany jest w związku z realizacją programu prewencyjnego „Pseudokibic". Program ma na celu uświadomienie młodym ludziom jak duże zagrożenie niesie za sobą tzw. chuligaństwo stadionowe, często przenoszone poza obiekty sportowe. Angażowanie się w działalność pseudokibiców i wywoływanie przez nich awantur może skończyć się odpowiedzialnością karną. Przestępstwa, które popełniają osoby ze środowisk pseudokibiców najczęściej skutkują karą pozbawienia wolności nawet do kilkunastu lat. Niejednokrotnie młodzi ludzi są zaskoczeni za jaki czyn, postępowanie mogą już odpowiadać karnie. Spotkania policjantów z młodzieżą odbywają się na terenie całego powiatu dębickiego.

Przeciwko zachowaniu pseudokibiców występuje nie tylko Policja i kluby sportowe, ale także sportowcy - piłkarze z Twojego klubu.
źródło: KPP Dębica

Artykuły o podobnej tematyce

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Ogniwko 2018
  • Kino KOSMOS w kwietniu - znamy repertuar.
  • Janusz Radek wystąpi w Dębicy.
  • XXII Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych
  • Tylko Polska Piosenka z Januszem Radkiem


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Marzec 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

SONDA

Jak oceniasz dbałość o drogi zimą w mieście?

...
Godzina: 05:10
...
...