Aktualności

Najmłodszy MotoMikołaj miał 7 miesięcy.

Najmłodszy MotoMikołaj Michałek miał 7 miesięcy, a najstarszy..., no cóż, tak zacne persony o wiek pytać nie wypada, tym bardziej że w akcji przygotowanej przez Stowarzyszenie "Just Riders", to cel jest najważniejszy i o nim mówić można by było godzinami, a wspominać długimi miesiącami.

Inicjatywa skierowana jest do dzieci i młodzieży z Domu Dziecka "Hanka" oraz podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

Można by napisać, że zaczyna się od pisania listów do świętego, ale te, jaki miałyby sens, gdyby nie dobre chęci "ridersów'' i kawał ciepłego serducha, którym dzielą się już od siedmiu lat.

To z tego przepisu na moc radości, uśmiechu i wspaniałą atmosferę organizowane są prezenty. W przygotowywanie oraz pakowanie zaangażowane są całe rodziny motocyklistów, starając się spełnić wszystkie marzenia, nawet te nieoczekiwane.

W tym roku do takich nieprzewidzianych życzeń można z pewnością zaliczyć podnośnik samochodowy, który powędrował do "Hanki".

Jednak prócz wspaniałych prezentów oraz motocyklowej, chwilami baaaaardzo głośnej oprawy, trzeba zwrócić uwagę na jeszcze jeden bardzo ważny aspekt wydarzenia.

MotoMikołaje to wydarzenie, które sprawia przyjemność i radość wszystkim. Obdarowywanym i darczyńcom.

Akcja cieszy się już tak ogromną popularnością, że na zmotoryzowanych Mikołajów, czekają też mieszkańcy.

- Wnuk nigdy nie widział Mikołaja, więc przyszliśmy zobaczyć. To tak niecodzienne wydarzenie, że żal byłoby w domu zostać. - Mówi mieszkaniec Dębicy, który wypatrywał ''ridersów'' pod "Hanką".
W akcji MotoMikołaje 2107 wzięli udział motocykliści z Powiatu Dębickiego, Sędziszowa, Ropczyc oraz Mielca.
- Dziękujemy serdecznie tym wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu akcji MotoMikołaje 2017. Cieszymy się, że już po raz kolejny możemy pomóc najmłodszym, spełniając ich najskrytsze marzenia. - Mówi Jacek Ciołkosz - sekretarz Stowarzyszenia "Just Riders"


Film 1
Film 2

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Zaczarowane Święta z baśnią i akcją dla Marysi i Krzysia.
  • Poranek z Tatą i spotkanie z listonoszem
  • Sylwester na Rynku w Dębicy
  • Jarmark Bożonarodzeniowy i III Świąteczny Bieg Przebierańców.
  • Kino KOSMOS w grudniu - znamy repertuar.


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Grudzień 2017 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

SONDA

Czy w Dębicy czujesz się bezpiecznie?

...
Godzina: 18:46
...
...