Aktualności

Andrzej Bal nowym szefem struktur miejskich PiS

Poseł Jan Warzecha nie jest już przewodniczącym struktur PiS w Gminie Miasto Dębica. Zastąpił go Andrzej Bal - radny Rady Miejskiej.

Nowy przewodniczący, zapytany o komentarz w tej sprawie, powiedział, że nie może na ten temat rozmawiać, ponieważ jego kandydatura nie został jeszcze zatwierdzona przez nowo wybrany Zarząd Struktur Powiatu, odsyłając Redakcję, zresztą nie pierwszy raz, do Mateusza Kutrzeby - rzecznika prasowego Klubu PiS.

Rzecznik, który jest jednocześnie radnym Rady Miejskiej, w żaden sposób nie wykręcając się od rozmowy, potwierdził informacje, do których dotarła Redakcja.

Tak w sobotę mieliśmy wybory do struktur Miejskich PiS i pan Andrzej Bal w głosowaniu tajnym został wybranym przewodniczącym. - Powiedział Mateusz Kutrzeba, dodając, że wybrani zostali również przewodniczący pozostałych struktur gminnych z wyjątkiem Jodłowej, Pilzna oraz Czarnej, co zmieni się już w najbliższą sobotę.

Natomiast po weekendzie odbędą się wybory na szefa struktur powiatowych.

O stanowisko powalczą przewodniczący poszczególnych Gmin:
Miasto Dębica - Andrzej Bal
Gm. Dębica - Marek Jaskółka
Gm. Żyraków - Sławomir Janucha
Gm. Brzostek - Zbigniew Kowalski (+ trzy osoby z Jodłowej, Pilzna oraz Czarnej i kandydaci wyłonieni w wyborach uzupełniających: poseł Jan Warzecha, radny Czesław Łączak i Bolesław Babiarz.

Czy po zmianach w Mieście, Jan Warzecha obroni swoje stanowisko szefa struktur w Powiecie?

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEPATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Sierpień 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

SONDA

Jak oceniasz nowego dyrektora I LO w Dębicy?

...
Godzina: 02:39
...
...