Aktualności

Tacy mali,a tak wielkie serca.

Od kilku już lat Publiczne Przedszkole w Czarnej bierze udział w akcjach charytatywnych polegających na zbieraniu plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na pomoc chorym dzieciom. Tegoroczna zbiórka przeznaczona została dla chorej na rdzeniowy zanik mięśni Oliwki Głowacz. Pieniądze ze zbiorki pozwolą, choć w części pokryć koszty leczenia i rehabilitacji.Co ważne, w akcje na rzecz Oliwki włączają się nie tylko placówki oświatowe z terenu gminy, ale także Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych m.in. z Chotowej i Jaźwin.Każda pomoc się liczy, dlatego też przekazujemy link, po którego kliknięciu otrzymają Państwo szczegółowe informacje dotyczące możliwości wsparcia Oliwki (wpłata online, przekazanie 1%, dokonanie przelewu na konto bankowe).

http://dzieciom.pl/podopieczni/28244

źródło: Urząd Gminy w Czarnej

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC
  • Dzień Dziecka na basenach MOSiR.
  • Dzień Dziecka pod Muszlą i na Rynku.
  • Kino KOSMOS w czerwcu - znamy repertuar.
  • Kino Kosmos w maju - znamy repertuar.


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Czerwiec 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

SONDA

Czy wybierasz się na Dni Dębicy?

...
Godzina: 23:05
...
...