Aktualności

26 FINAŁ WOŚP W GMINIE DĘBICA

120 tysięcy wolontariuszy WOŚP 14 stycznia 2018 roku wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując datki zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji. Środki zebrane podczas 26 Finału WOŚP przeznaczone zostaną DLA WYRÓWNANIA SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW.

Centrum Kultury i Bibliotek w dniu 14 stycznia 2018r. organizuje koncerty i festyny charytatywne wspierające akcję w pięciu lokalizacjach.

Pustków-Osiedle - Dom Kultury
Godz. 16.00 – 21.00
W programie: Licytacje, kiermasz ciast i potraw regionalnych, konsultacje dietetyczne BONA SANTE, badanie wzroku Salon Optyczny MARCHEWKA , koncert Orkiestry Dętej - Gmina Dębica, światełko do nieba.

Występy wokalne i artystyczne grup działających przy CKiB – Zespół Mażoretkowy INSPIRADO, IMAGE DANCE, MONSTER KIDS, KOLOROWE PIRUETY, MŁODZIAKI LUZAKI, ROZTAŃCZONE PIRUECIKI, ZPiT WISŁOCZANIE, ZPiT MALI WISŁOCZANIE, KLUB AKTYWNYCH KOBIET, GRUPA TEATRALNO-KABARETOWA ŻABA.

Zawada – Centrum Kulturalno-Oświatowe
Godz. 14.00 – 19.00
W programie: Licytacje, kiermasz ciast i potraw regionalnych , część artystyczna przygotowana przez Publiczną Szkołę Podstawową w Stobiernej oraz Zespół Szkół w Zawadzie, Zabawa z DJ, występ ZPiT Mali Wisłoczanie, licytacje, światełko do nieba.

Braciejowa – Remiza OSP
Godz. 15.30 – 18.30
W programie: Licytacje, kiermasz ciast i potraw regionalnych, występy artystyczne uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gumniskach, zabawa z DJ, światełko do nieba.

Podgrodzie – Dom Kultury
Godz. 15.00 – 18.00
W programie: Występy Zespołu Śpiewaczego Podgrodzianie, ZPiT Mali Podgrodzianie, kiermasz ciast i potraw regionalnych, licytacje, światełko do nieba.

PUSTYNIA - Remiza OSP
Godz. 15.00 – 19.00
W programie: Występy wokalne i artystyczne: Zespół Mażoretkowy INSPIRADO, zespół Image Dance, Jasełka w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Pustyni, Chór Szkolny, Grupa animacyjna „Animinek” i Spółdzielnia Uczniowska Sahara z Pustyni – gry i zabawy dla najmłodszych, Klub Przyjaciół Dziecka – Świetlica Szkolna - centrum zabaw plastycznych , OSP Pustynia - prezentacja wozu i sprzętu strażackiego oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy, Klub Seniora Pustynia-Kozłów-Kędzierz – kiermasz słodkości, Klasyczna grochówka żołnierska z kuchni polowej oraz liczne licytacje. Oprawa muzyczna imprezy DJ Cajek.
źródło: CKiB Gm. Dębica

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEPATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Luty 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

SONDA

Kto powinien zostać burmistrzem Dębicy?

...
Godzina: 07:19
...
...