Aktualności

26 FINAŁ WOŚP W GMINIE DĘBICA

120 tysięcy wolontariuszy WOŚP 14 stycznia 2018 roku wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując datki zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji. Środki zebrane podczas 26 Finału WOŚP przeznaczone zostaną DLA WYRÓWNANIA SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW.

Centrum Kultury i Bibliotek w dniu 14 stycznia 2018r. organizuje koncerty i festyny charytatywne wspierające akcję w pięciu lokalizacjach.

Pustków-Osiedle - Dom Kultury
Godz. 16.00 – 21.00
W programie: Licytacje, kiermasz ciast i potraw regionalnych, konsultacje dietetyczne BONA SANTE, badanie wzroku Salon Optyczny MARCHEWKA , koncert Orkiestry Dętej - Gmina Dębica, światełko do nieba.

Występy wokalne i artystyczne grup działających przy CKiB – Zespół Mażoretkowy INSPIRADO, IMAGE DANCE, MONSTER KIDS, KOLOROWE PIRUETY, MŁODZIAKI LUZAKI, ROZTAŃCZONE PIRUECIKI, ZPiT WISŁOCZANIE, ZPiT MALI WISŁOCZANIE, KLUB AKTYWNYCH KOBIET, GRUPA TEATRALNO-KABARETOWA ŻABA.

Zawada – Centrum Kulturalno-Oświatowe
Godz. 14.00 – 19.00
W programie: Licytacje, kiermasz ciast i potraw regionalnych , część artystyczna przygotowana przez Publiczną Szkołę Podstawową w Stobiernej oraz Zespół Szkół w Zawadzie, Zabawa z DJ, występ ZPiT Mali Wisłoczanie, licytacje, światełko do nieba.

Braciejowa – Remiza OSP
Godz. 15.30 – 18.30
W programie: Licytacje, kiermasz ciast i potraw regionalnych, występy artystyczne uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gumniskach, zabawa z DJ, światełko do nieba.

Podgrodzie – Dom Kultury
Godz. 15.00 – 18.00
W programie: Występy Zespołu Śpiewaczego Podgrodzianie, ZPiT Mali Podgrodzianie, kiermasz ciast i potraw regionalnych, licytacje, światełko do nieba.

PUSTYNIA - Remiza OSP
Godz. 15.00 – 19.00
W programie: Występy wokalne i artystyczne: Zespół Mażoretkowy INSPIRADO, zespół Image Dance, Jasełka w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Pustyni, Chór Szkolny, Grupa animacyjna „Animinek” i Spółdzielnia Uczniowska Sahara z Pustyni – gry i zabawy dla najmłodszych, Klub Przyjaciół Dziecka – Świetlica Szkolna - centrum zabaw plastycznych , OSP Pustynia - prezentacja wozu i sprzętu strażackiego oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy, Klub Seniora Pustynia-Kozłów-Kędzierz – kiermasz słodkości, Klasyczna grochówka żołnierska z kuchni polowej oraz liczne licytacje. Oprawa muzyczna imprezy DJ Cajek.
źródło: CKiB Gm. Dębica

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC
  • Dzień Dziecka na basenach MOSiR.
  • Dzień Dziecka pod Muszlą i na Rynku.
  • Kino KOSMOS w czerwcu - znamy repertuar.
  • Kino Kosmos w maju - znamy repertuar.


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Luty 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

SONDA

Czy wybierasz się na Dni Dębicy?

...
Godzina: 01:35
...
...