Aktualności

Uczucia, marzenia, emocje, czyli Mini Talent Show w „11”

Taniec, wokal, gra na instrumentach, a nawet eksperymenty z pogranicza chemii i fizyki. To tylko nieliczne uzdolnienia i talenty, które prezentowały dzieci z klas integracyjnych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Dębicy.
Okazja? "Mini Talent Show 2018". Była to pierwsza edycja konkursu, skierowana do uczniów klas IV - VII.

- “Nadaj życiu rumieńców”- to myśl przewodnia tego konkursu. Miał on zachęcić dzieci z klas integracyjnych, do wyrażania swoich uczuć, emocji, marzeń i myśli w twórczej formie. Często w życiu szkolnym brakuje czasu na radość, a udział w konkursie pomaga uwierzyć w siebie, odkrywa talenty, pobudza marzenia i dodaje rumieńców szarej codzienności. Stąd też pomysł na zorganizowanie takiego wydarzenia. - Mowi Ewa Strzałka - nauczyciel SP 11 i współorganizator imprezy.

Młodym zdolnym artystom wiwatowała spora publiczność, wśród której pojawili się goście z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej.

A na scenie prócz zdolnych uczniów pojawiła się też jedna z jurorek - Aleksandra Żmuda, śpiewając piosenkę pt. “Moje serce to jest muzyk”.

Bardzo wysoki poziom prezentowanych talentów, sprawił, że jury w składzie: Sylwia Natalia Kopeć, Iwona Cieśla, Aleksandra Żmuda, miało twardy orzech do zgryzienia. Finalnie bardzo wysoko oceniło zaangażowanie i poziom prezentowanych występów.

- Każda idea prezentacji swojego talentu daje młodym ludziom możliwość zaistnienia, jaki i sprawdzenia się. Wygrania z własnymi słabościami, jakim jest stres obecny podczas występów przed publicznością. Trzeba też przyznać, że wszystkie konkursy ukazujące talenty młodych ludzi są dowodem na to, że mam bardzo zdolną, a przede wszystkim wrażliwą młodzież. - Dodaje Sylwia Natalia Kopeć.

Kolejny “Mini Talent Show” już za rok.

Organizatorami imprezy byli nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11 tj. Ewa Strzałka, Elżbieta Gierłach, Anna Sroka, Andżelika Kruszewska- Dziedzic.
Fot.: Sylwia Natalia Kopeć
Red

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Dni Dębicy 2018
  • Kino Kosmos w maju - znamy repertuar.


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Maj 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

SONDA

Czy wybierasz się na Dni Dębicy?

...
Godzina: 05:23
...
...