Aktualności

Uczucia, marzenia, emocje, czyli Mini Talent Show w „11”

Taniec, wokal, gra na instrumentach, a nawet eksperymenty z pogranicza chemii i fizyki. To tylko nieliczne uzdolnienia i talenty, które prezentowały dzieci z klas integracyjnych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Dębicy.
Okazja? "Mini Talent Show 2018". Była to pierwsza edycja konkursu, skierowana do uczniów klas IV - VII.

- “Nadaj życiu rumieńców”- to myśl przewodnia tego konkursu. Miał on zachęcić dzieci z klas integracyjnych, do wyrażania swoich uczuć, emocji, marzeń i myśli w twórczej formie. Często w życiu szkolnym brakuje czasu na radość, a udział w konkursie pomaga uwierzyć w siebie, odkrywa talenty, pobudza marzenia i dodaje rumieńców szarej codzienności. Stąd też pomysł na zorganizowanie takiego wydarzenia. - Mowi Ewa Strzałka - nauczyciel SP 11 i współorganizator imprezy.

Młodym zdolnym artystom wiwatowała spora publiczność, wśród której pojawili się goście z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej.

A na scenie prócz zdolnych uczniów pojawiła się też jedna z jurorek - Aleksandra Żmuda, śpiewając piosenkę pt. “Moje serce to jest muzyk”.

Bardzo wysoki poziom prezentowanych talentów, sprawił, że jury w składzie: Sylwia Natalia Kopeć, Iwona Cieśla, Aleksandra Żmuda, miało twardy orzech do zgryzienia. Finalnie bardzo wysoko oceniło zaangażowanie i poziom prezentowanych występów.

- Każda idea prezentacji swojego talentu daje młodym ludziom możliwość zaistnienia, jaki i sprawdzenia się. Wygrania z własnymi słabościami, jakim jest stres obecny podczas występów przed publicznością. Trzeba też przyznać, że wszystkie konkursy ukazujące talenty młodych ludzi są dowodem na to, że mam bardzo zdolną, a przede wszystkim wrażliwą młodzież. - Dodaje Sylwia Natalia Kopeć.

Kolejny “Mini Talent Show” już za rok.

Organizatorami imprezy byli nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11 tj. Ewa Strzałka, Elżbieta Gierłach, Anna Sroka, Andżelika Kruszewska- Dziedzic.
Fot.: Sylwia Natalia Kopeć
Red

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEPATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Sierpień 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

SONDA

Jak oceniasz nowego dyrektora I LO w Dębicy?

...
Godzina: 03:08
...
...