Aktualności

Cyberprzemoc wśród dzieci i młodzieży - debata społeczna.

Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wspólnie z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Dębicy organizuje debatę społeczną - ewaluacyjna w ramach cyklu spotkań "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Zorganizowane spotkanie ma związek z debatą społeczną, która miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Zaplanowane spotkanie ma ścisły związek z programem profilaktycznym "Cyberbezpieczni", realizowanym przez dębicką policję.

We wtorek - 29 maja o godz.10, w sali konferencyjnej Urzędu Starostwa Powiatowego w Dębicy, odbędzie się debata społeczna - ewaluacyjna w ramach cyklu spotkań pod nazwą "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Zgodnie z sugestiami, zgłaszanymi przez pedagogów podczas ubiegłorocznej debaty, tematem przewodnim spotkania będzie zjawisko cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży.

W debacie uczestniczyć będą przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Dębicy oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Wszystkich zainteresowanych przedmiotowym spotkaniem zachęcamy do udziału w dyskusji.
źródło: KPP Dębica

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEPATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Sierpień 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

SONDA

Jak oceniasz nowego dyrektora I LO w Dębicy?

...
Godzina: 03:11
...
...