Aktualności

Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Młodzików w Dębicy za nami.

Przez trzy dni w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, najlepsi zawodnicy w Polsce wśród młodzików, rywalizowali o miano Mistrza Polski w Piłce Siatkowej. Był to kolejny turniej najwyższej rangi organizowany w naszym mieście dzięki wzorowej współpracy władz miasta z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Kolejny raz impreza została wysoko oceniona przez uczestników, kibiców oraz władze PZPS.

W dowód uznania Burmistrz Mariusz Szewczyk otrzymał Złotą Odznakę Honorową Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Honorową Odznakę Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej za szczególne zasługi w rozwoju piłki siatkowej na terenie województwa podkarpackiego. Odznaczenia otrzymali również Marta Pawełko-Tokarz Dyrektor MOSiR Dębica oraz Piotr Mazur Prezes Dębickiej Akademii Siatkówki UKS Kępa. Odznaki wręczył Jacek Sęk Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Robert Dworak Prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej.

W terminie od 11 do 13 maja rozegrano w sumie 18 meczów w tym bardzo emocjonujące niedzielne spotkania o III miejsce i o I miejsce.

Ostatecznie najlepszą okazała się drużyna Jastrzębskiego Węgla, która wygrała w finale z Dunajcem Nowy Sącz. Trzecie miejsce przypadło drużynie Trefl Gdańsk, który pokonał Gwardię Wrocław.

Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Polski Młodzików Dębica 2018
I miejsce - Jastrzębski Węgiel
II miejsce - Dunajec Nowy Sącz
III miejsce - Trefl Gdańsk
IV miejsce - Gwardia Wrocław
V miejsce - UKS SPARTA AGH Kraków
IV miejsce - TS CHEŁMIEC AQUA ZDRÓJ Wałbrzych
VII miejsce - UMKS MOS WOLA Warszawa
VIII miejsce - LMKS ŻAK ESPADON Pyrzyce

Organizatorami turnieju byli Polski Związek Piłki Siatkowej, Wojewódzki Podkarpacki Związek Piłki Siatkowej w Rzeszowie, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Dębica, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy oraz Dębicka Akademia Siatkówki.
źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEPATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Wrzesień 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

SONDA

Kto powinien zostać burmistrzem Dębicy?

...
Godzina: 03:46
...
...