Aktualności

Komenda Powiatowa Policji w Dębicy ma nowego komendanta.

Dzisiaj odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy. Został nim dotychczas pełniący obowiązki nadkom. Andrzej Dragan. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył nowemu przełożonemu dębickich policjantów Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł.inspektor Henryk Moskwa.

Ceremonia wprowadzenia komendanta odbyła się dzisiaj o godz. 9, w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy. Uczestniczył w niej Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł.insp. Henryk Moskwa oraz przedstawiciele władz samorządowych, sądu, prokuratury i służb mundurowych. Komendantowi gratulowali: Starosta Dębicy Andrzej Reguła, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy st. bryg. Roman Merchut, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Dębicy Mirosław Michno, Prezes Sądu Rejonowego w Dębicy Waldemar Krok, Zastępca Burmistrza Dębicy Wojciech Iwasieczko, Dyrektor Zakładu Karnego w Dębicy podpułk. Robert Żółkiewicz oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Dębicy

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie pogratulował nadkom. Andrzejowi Draganowi i życzył spełnienia wszystkich planów zawodowych, sukcesów w kierowaniu dębicką komendą, a także satysfakcji z wykonywanej pracy. Serdeczne życzenia na ręce komendanta płynęły również od zebranych gości.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Dębicy powiedział, że dołoży wszelkich starań, aby sprostać stojącym przed nim nowym wymaganiom, pracując na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu dębickiego. Podkreślił również, że liczy na dobrą współpracę z lokalnymi samorządami i instytucjami współdziałającymi z policją.
źródło: KPP w Dębicy

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEPATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Wrzesień 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

SONDA

Kto powinien zostać burmistrzem Dębicy?

...
Godzina: 02:10
...
...