Aktualności

Co oznaczają flagi na autobusach MKS-u?

Do widoku wielkich flag w barwach narodowych zawieszonych na budynku MKS-u prezes Piotr Chęciek zdążył już przyzwyczaić chyba wszystkich mieszkańców. Dlatego nie zdziwił nas widok biało – czerwonych chorągiewek umieszczonych na jeżdżących po mieście autobusach. Zaczęliśmy więc szybko wertować kalendarz w poszukiwaniu rocznicy, którą tym razem pan prezes Chęciek zapragnął upamiętnić w ten sposób. Ponieważ żadnej rocznicy w kalendarzu nie udało nam się dopasować do upodobań pana prezesa, zaczęliśmy szukać dalej informacji i dowiedzieliśmy się , że chorągiewki zawiesili związkowcy, którzy protestują przeciw zbyt niskim płacom w dębickim MKS. Inne spółki miejskie płacą znacznie lepiej, a pan prezes Chęciek mimo iż sam znakomicie wynagradzany ( z oświadczenia majątkowego za ubiegły rok wynika, że pan prezes zarabia ok. 13 tys. zł miesięcznie) niespecjalnie zabiega o uposażenia swoich pracowników. Może więc warto, aby pan prezes Chęciek dowiedział się od prezesów innych miejskich spółek jak należy zawiadywać finansami spółki, aby jej pracownicy mogli godnie zarabiać.KM

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEPATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Wrzesień 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

SONDA

Kto powinien zostać burmistrzem Dębicy?

...
Godzina: 09:24
...
...