Aktualności

Na czesne, albo dojazdy

Jesteś studentem i masz orzeczony stopień niepełnosprawności? Możesz się postarać o dofinansowanie kosztów nauki. Pomysłodawcy programu Student II stawiają na wyrównywanie szans. Adresatami programu są osoby z orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Pomoc finansowa może zostać przeznaczona na czesne, zakwaterowanie, dojazdy, czy zakup przedmiotów ułatwiających naukę. Wyklucza się dofinansowanie zakupu sprzętu komputerowego.
Wysokość stypendium w jednym półroczu nie może przekroczyć pięciokrotności najniższego wynagrodzenia.
Wnioski można odebrać w sekretariacie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy przy ulicy Parkowej, i na stronie www.pfron.org.pl, zakładka Programy i Zadania PFRON. Będą one przyjmowane do 10 października w Oddziale PFRON właściwym miejscu nauki.
(akr)Źródło: Obserwator Lokalny

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Na lodzie o Puchar Dębicy 2018
  • Zmierzą się w Tenisie.
  • Igloopolanie na Dzień Kobiet
  • Bieg Tropem Wilczym w Dębicy
  • 15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Luty 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

SONDA

Jak oceniasz dbałość o drogi zimą w mieście?

...
Godzina: 00:34
...
...