Nowa trasa rowerowa 2006-06-14

DĘBICA
Turystyczny szlak rowerowy Latoszyn - Zawada zostanie otwarty w niedzielę. Trasa liczy 32 km. Organizatorem jest producent rowerów „Arkus & Romet”.

- Impreza nosi nazwę „Bicyklomania” i jest skierowana głównie do szkół. Jednak w trasę z nami może ruszyć każdy - mówi Lidia Grabiec z „Arkusa”. - Przejedziemy tylko fragment szlaku, bo trasa jest dość trudna.

Zgłosiło się już 400 osób. Zbiórka w niedzielę, o godz. 8.30, na placu Solidarności, przed pomnikiem Jana Pawła II. Każdy zostanie wyposażony w kask. O godz. 9 uczestnicy przejadą na mini piknik na polanie koło Łazienek Latoszyńskich. O godz. 12 - dla zainteresowanych przejazd całą trasą ścieżki rowerowej, którą wytyczyła gmina Dębica. Szlak prowadzi z Latoszyna poprzez Grabówkę - Połomię - Południk - Głobikową - Stasiówkę do Zawady.

max

Źródło: Dziennik Nowiny
Dębica, Rzeszów, Podkarpacie
- nowiny24.pl - artykuły, informacje, aktualności, opinie">Dębica:
artykuły, informacje, aktualności

Artykuły o podobnej tematyce

pr Październik 2014 nx

Co sądzisz o odwołaniu Mariusza Trojana?

• Pomóż Gabrysi w sobotę także w Pilźnie. Pamiętaj o PESELu !!!
  • Startuje Gminna Amatorska Liga Piłki Siatkowej.
  • Koncert dla Tadzia
  • W DK Mors będą koncertować dla Gabrysi...
  • Co kocham? Co zmienię w Dębicy?