Imprezy/Kultura

Na Piknik Rodzinny zapraszają smakiem Barszczu Białego z Brzeźnicy.

Kiedy: 2017-05-28Gdzie: Plac przy ZS w BrzeźnicyO której: 14:30

Wójt Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzeźnicy, Niepubliczne Przedszkole „Zakątek Malucha” w Brzeźnicy, Stowarzyszenie Brzeźnickie Horyzonty, Rada Sołecka Brzeźnica i Brzeźnica Wola, serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 28 maja 2017r. o godzinie 14.30 przy Zespole Szkół w Brzeźnicy.
Imprezę organizujemy z okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Taty, a jej celem jest pokazanie jak ważna jest rola rodzica. W otoczeniu rodzinnym dziecko zdobywa to co dla niego najważniejsze. W tym roku Piknik będzie połączony z promocją produktu regionalnego – Barszczu Białego z Brzeźnicy produkowanego przez Firmę „CIMESMAK”.
W programie Festynu szereg atrakcji dla młodszych i starszych:
· Koncert dla mamy i taty w wykonaniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Zakątek Malucha” oraz oddziałów przedszkolnych z Zespołu Szkół w Brzeźnicy,
· Występy zespołów tanecznych i grup działających przy CKiB w Pustkowie-Osiedlu i Brzeźnicy: Zespół Pasja, Młodziaki Luzaki, Kolorowe Piruety, Roztańczone Pirueciki, Monster Kids, · Rozgrywki sportowo – zręcznościowe „Na wesoło” dla dzieci i dorosłych,
· Konkursy plastyczne z nagrodami,
· Blok animacji dla dzieci.

Ponadto: przejazd bryczką, park rozrywki dla najmłodszych, popcorn, wata cukrowa, helowe baloniki, stoisko plastyczne dla dzieci, malowanie twarzy, modelowanie balonów, kulinarne pokusy – słodkie i kwaśne, zimne i gorące, chłopskie jadło, degustacja barszczu brzeźnickiego, kiełbaski z grilla, loteria fantowa, kiermasz staroci, kącik gier i zabaw, zabawa integracyjna.

Wstęp wolny. Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny!
Źródło: CKiB Gminy Dębica

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Baw się i pracuj w Gminie Dębica -Piknik Integracyjny
  • City of Lights - Rzeszow and Warsaw na Bezdomnej.
  • Muzycy z filharmonii zagrają na festynie.
  • Rozpoczęcie wakacyjnego sezonu kąpielowego  w NEMO z firmą Lerg
  • XVII Ogólnopolski Spływ Kajakowy „WISŁOKA 2017″


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Czerwiec 2017 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

SONDA

Jak oceniasz "DNI DĘBICY"

...
Godzina: 02:06
...
...