Imprezy/Kultura

Na Piknik Rodzinny zapraszają smakiem Barszczu Białego z Brzeźnicy.

Kiedy: 2017-05-28Gdzie: Plac przy ZS w BrzeźnicyO której: 14:30

Wójt Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzeźnicy, Niepubliczne Przedszkole „Zakątek Malucha” w Brzeźnicy, Stowarzyszenie Brzeźnickie Horyzonty, Rada Sołecka Brzeźnica i Brzeźnica Wola, serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 28 maja 2017r. o godzinie 14.30 przy Zespole Szkół w Brzeźnicy.
Imprezę organizujemy z okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Taty, a jej celem jest pokazanie jak ważna jest rola rodzica. W otoczeniu rodzinnym dziecko zdobywa to co dla niego najważniejsze. W tym roku Piknik będzie połączony z promocją produktu regionalnego – Barszczu Białego z Brzeźnicy produkowanego przez Firmę „CIMESMAK”.
W programie Festynu szereg atrakcji dla młodszych i starszych:
· Koncert dla mamy i taty w wykonaniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Zakątek Malucha” oraz oddziałów przedszkolnych z Zespołu Szkół w Brzeźnicy,
· Występy zespołów tanecznych i grup działających przy CKiB w Pustkowie-Osiedlu i Brzeźnicy: Zespół Pasja, Młodziaki Luzaki, Kolorowe Piruety, Roztańczone Pirueciki, Monster Kids, · Rozgrywki sportowo – zręcznościowe „Na wesoło” dla dzieci i dorosłych,
· Konkursy plastyczne z nagrodami,
· Blok animacji dla dzieci.

Ponadto: przejazd bryczką, park rozrywki dla najmłodszych, popcorn, wata cukrowa, helowe baloniki, stoisko plastyczne dla dzieci, malowanie twarzy, modelowanie balonów, kulinarne pokusy – słodkie i kwaśne, zimne i gorące, chłopskie jadło, degustacja barszczu brzeźnickiego, kiełbaski z grilla, loteria fantowa, kiermasz staroci, kącik gier i zabaw, zabawa integracyjna.

Wstęp wolny. Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny!
Źródło: CKiB Gminy Dębica

...

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

  • Na ścianach będą imiona.
  • Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej
  • Zaduszki Jazzowe z grupą New Bone
  • Kino KOSMOS w październiku - znamy repertuar
  • Dwie połówki pomarańczy - spektakl


PATRONAT MEDIALNY

KALENDARIUM

pr Październik 2017 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

SONDA

Czy w Dębicy czujesz się bezpiecznie?

...
Godzina: 09:35
...
...