Sport

II Międzynarodowy Turniej Piłki Halowej 2015

Turniej ten odbył się ramach współpracy Gminy Dębica z Miastem partnerskim Rudki na Ukrainie. Jest to ciąg dalszy cyklu turniejów piłki nożnej, który swoją inaugurację miał w 2008r. w Rudkach na Ukrainie. Turniej został rozegrany systemem "Każdy z każdym" co pozwoliło rozegrać 15 - meczy i wybrać wyróżniających się piłkarzy oraz trzy najlepsze zespoły.W rozgrywkach uczestniczyło 6 – drużyn, KS Sparta Sambor, Gimnazjum Rudki, ZS w Nagawczynie, KS Chemik Pustków I, KS Chemik Pustków II, LKS Pustków.

Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowe dyplomy, a za pierwsze trzy miejsca medale, które wręczył Zastępca Wójta Gminy Dębica - Zdzisław Siwula, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica Krzysztof Lipczyński, Radna Gminy Dębica Agata Wiater oraz pan Mikolay Kogut z Gimnazjum Rudki z Ukrainy.Organizatorami byli pani Agnieszka Kania Dyrektor Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie - Osiedlu oraz nauczyciele wychowania fizycznego Wiktor Mączka i Bartosz ZołotarI miejsce - KS Chemik Pustków II

II miejsce - KS Sparta Sambor

III miejsce - KS Chemik Pustków I

IV miejsce - ZS w Nagawczynie

V miejsce - LKS Pustków

VI miejsce - Gimnazjum Rudki

Król Strzelców - Krystian Szlachta

Bramkarz Turnieju - Taras Kozak

Najlepszy zawodnik - Kamil MądroKażdy uczestnik otrzymał paczki z upominkami, ponadto przedstawiciele władz Gminy Dębica, Wójt Zdzisław Siwula i Radna Agata Wiater, przekazali dary dla potrzebujących dzieci i młodzieży z miasta partnerskiego Rudki w Ukrainie. W ramach akcji „Dzieciaki Dzieciakom” organizowanej przez Klub Miłośników Zwierząt "Azorkowo", w której wzięło udział 9 Zespołów Szkół i 2 przedszkola, zebrano łącznie ponad 1,5 tony artykułów. Zostaną one przekazane do domów dziecka funkcjonujących na Ukrainie w strefie ATO (strefa objęta działaniami wojennymi). Organizatorem tej akcji jest Radna Gminy Dębica Agata Wiater.Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim tym, którzy wzięli udział w zbiórce.Źródło: UG Dębica

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

KALENDARIUM

pr Sierpień 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031