Sport

RANKING WPŁYWOWYCH REGIONU - 2016 r. HOKEJ WYSOKO!

Plebiscyt odbywa się w kilku kategoriach m.in. polityka, gospodarka, sport i właśnie w tej ostatniej znalazły się dwa nazwiska reprezentujące Uczniowski Klub Hokejowy Dębica.

Jest tam nasz trener koordynator - Arkadiusz Burnat, o którym pisaliśmy całkiem niedawno przy okazji wyjazdu kadry U 18 na Turniej Czterech Narodów do Budapesztu, dlatego tym razem szczególną uwagę zwrócimy na drugie nazwisko. W pierwszej dziesiątce znalazł się prezes UKH - Marcin Hadowski. Nic dziwnego, że uplasował się na wysokiej szóstej pozycji. Jego działalność i wkład w rozwój hokeja nie tylko w Dębicy, ale również w skali ogólnopolskiej - jest nieoceniony! Dla przypomnienia oprócz piastowania stanowiska prezesa dębickiego klubu hokejowego, jest także Członkiem Zarządu Polskiego Hokeja na Lodzie. Jego doświadczenie i wiedza z zakresu samej dyscypliny są niepodważalne, a wieloletnia współpraca ze sportowcami światowego formatu i działaczami samego centrum środowiska sportowego i polityki otworzyły dla Dębicy wiele drzwi dotąd niedostępnych.

Pod rządami właśnie tego człowieka, dotychczas marginalnie traktowany klub - rozwija się i coraz bardziej przypomina ośrodek szkoleniowy z prawdziwego zdarzenia, przyciągając nie tylko kolejnych zawodników, ale również wspierających działania klubu - sponsorów. To jeden z ludzi, którego działania zostaną zapisane na kartach historii rozwoju sportu, cieszymy się, że zostało to dostrzeżone również lokalnie.

Źródło: UKH Dębica/FB

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

KALENDARIUM

pr Wrzesień 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930