Sport

Walentynkowa odsłona Tikkurila Lododisco

Już dzisiaj, 17 lutego na dębickim lodowisku odbędzie się czwarta edycja imprezy pod hasłem Tikkurila Lododisco. Organizatorzy przedsięwzięcia - Burmistrz Miasta Dębica Mariusz Szewczyk, MOSiR Dębica oraz wyłączny sponsor oprawy imprezy Tikkurila Polska S.A. - zapraszają na walentynkową odsłonę imprezy, która rozpocznie się już o godz. 17.00.

"Za oknem zima, ale Wasze gorące serca na pewno rozgrzeją atmosferę. Na Walentynkową edycję Tikkurila Lododisco zapraszamy nie tylko zakochanych, ale wszystkich bez wyjątku! Nie radzicie sobie najlepiej na lodzie? To będzie świetny pretekst do trzymania się za ręce" - można przeczytać na stronie internetowej MOSiR Dębica.
Organizowane od października 2016 roku Tikkurila Lododisco z każdą edycją cieszyły się coraz większą popularnością i liczbą uczestników. W pierwszej, październikowej edycji Fluo Lododisco wzięło udział blisko 400 osób, w kolejnej Andrzejkowej odsłonie na tafli lodowiska przy ul. Piłsudskiego bawiło się już ponad 500 osób, a ostatnia, styczniowa karnawałowa odsłona zgromadziła rekordową , blisko 700 osobową liczbę uczestników. Wśród amatorów jazdy na łyżwach znaleźli się nie tylko mieszkańcy Dębicy, ale także liczne grono gości, którzy specjalnie na tę imprezę przyjechali do Dębicy z Tarnowa, Mielca, Pilzna czy Kolbuszowej. Na lodowisku doskonale bawili się zarówno młodsi jak i starsi. Podczas ostatniej, karnawałowej edycji odbył się konkurs na najlepsze przebranie. Zwycięzcy otrzymali ufundowane przez Tikkurila Polska karnety na basen i lodowisko .

Najbliższa edycja Tikkurila Lododisco odbędzie się dzisiaj, 17 lutego, start o godz. 17.00

Wstęp na lodowisko w czasie zabawy: 6 zł normalny, 3 zł ulgowy (70 minut).

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

KALENDARIUM

pr Lipiec 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031