Sport

Walentynkowa odsłona Tikkurila Lododisco za nami.

Wszystko to za sprawą czwartej, ostatniej w tym sezonie, odsłony Tikkurila Lododisco. Tym razem organizatorzy zaprosili uczestników do zabawy w klimacie Walentynkowym. Tradycyjnie na lodowisku pojawił się wielki telebim, na którym wyświetlane były tematyczne animacje, a klimat uzupełniło profesjonalne wielobarwne oświetlenie. Dodatkowo obiekt przystrojony został czerwonymi sercami rożnej wielkości i różnego rodzaju. Były wypełnione helem balony, gadżety w kształcie symbolu miłości, a dla amatorów słodkości – pieczone „z sercem” babeczki.

A że była to impreza walentynkowa, nie mogło zabraknąć konkursów-niespodzianek dla zakochanych. Organizatorzy nie tylko sprawdzili, w ilu językach uczestnicy imprezy potrafią powiedzieć „kocham Cię”, ale także wyłonili spośród bawiących się najbardziej zakochane pary. Największą popularnością cieszyła się jednak zabawa „kiss cam”, podczas której wyłapani przez kamerę i wyświetleni na telebimie uczestnicy mieli za zadanie… obdarować się całusem. Zwycięzcy otrzymali ufundowane przez Tikkurila podwójne zaproszenia do kina Kosmos na wybrany przez siebie seans.

„Za nami cztery edycje Tikkurila Lododisco. Cieszymy się, że spotkały się one z takim zainteresowaniem mieszańców Dębicy, co było widać m.in. po wysokiej frekwencji. Każdej edycji nadaliśmy inny charakter i zaproponowaliśmy w niej uczestnikom coś innego. Ale było coś, co łączyło wszystkie spotkania, a mianowicie wszystkie były aktywne, wesołe i kolorowe” – mówi Magdalena Olszewska, Corporate Communication and PR Manager. „Najbardziej cieszy fakt, że wśród uczestników Tikkurila Lododisco można było spotkać zarówno młodzież szkolną, jak i młodsze dzieci wraz rodzicami, ale także doświadczonych seniorów. Można powiedzieć, że Tikkurila Lododisco łączy pokolenia” – dodaje Magdalena Olszewska.

„Walentynkowa odsłona Tikkurila Lododisco zamknęła cykl kolorowych dyskotek jakie udało nam się zorganizować dzięki ogromnemu zaangażowaniu firmy Tikkurila, a szczególnie Pani Magdy Olszewskiej - kobiety z ogromną pasją. Każda z tych odsłon miała swoje kolory i emocje. Mam nadzieję, że każda dostarczyła naszym mieszkańcom sporo serotoniny, czyli hormonu szczęścia. Dziękuję uczestnikom, że docenili nasze i firmy Tikkurili starania i tak tłumnie nas odwiedzili. W ciągu 14 godzin dyskotek tańczyło na lodzie blisko 3 tysiące tancerzy-łyżwiarzy co niezmiernie cieszy. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele ciekawych imprez dla mieszkańców Dębicy we wszystkich kolorach farb firmy Tikkurila :-)” – mówi Marta Pawełko, Dyrektor MOSiR Dębica

Źródło: Tikkurila Polska S.A.

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

KALENDARIUM

pr Lipiec 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031