Sport

Ferie na sportowo.

Podczas zimowej przerwy w nauce dla osób, które pozostają w Dębicy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował program zajęć i atrakcji, które pozwolą spędzić ten okres bardzo aktywnie.

Ferie na sportowo rozpocznie dyskoteka na lodzie, która odbędzie się 26 stycznia od godziny 17.00 do 21.30. Zabawa tym razem utrzymana będzie w klimacie hawajskiego karnawału. MOSiR wspólnie z firmą Tikkurila oraz Burmistrzem Miasta Dębica zapewniają, że atrakcji podczas Lododisco nie zabraknie. Miłośników jazdy na łyżwach na pewno ucieszy również informacja, że przez całe ferie będą wydłużone godziny ślizgawki, tak aby każdy chętny mógł skorzystać z tafli.


W kompleksie basenów od poniedziałku 29 stycznia rozstawiony będzie, lubiany przez wszystkich miłośników wodnych szaleństw, AQUATRACK. Z wodnego toru będzie można korzystać przez pierwszy tydzień ferii codziennie w godzinach otwarcia basenu. W ostatni dzień pobytu toru na basenach odbędą się zawody w jak najszybszym pokonaniu toru. Rywalizacja organizowana jest wspólnie z Firmą Oponiarską Dębica, sponsorem Aquatracku w Dębicy oraz firmą Watermania. Na uczestników będą czekały nagrody, a dodatkową atrakcją będzie kula Aqua Zorbing. Zawody rozpoczną się 4 lutego o 16.00. Przez całe ferie obowiązywać będzie promocyjna cena biletu dwugodzinnego. Codziennie do godz.14.00, dzieci i młodzież zapłacą jedynie 5 zł. za 120 minut korzystania z kompleksu basenów.


Również przez całe ferie od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 14.00 na sali gimnastycznej w Domu Sportu organizowane będą darmowe zajęcia sportowe. Pod okiem instruktorów będzie można wziąć udział w grach i zabawach na zupełnie rekreacyjnym poziomie. I tak w poniedziałki odbywać się będzie rywalizacja w DARTa, czyli w rzutki, we wtorki w mini piłkę nożną, we środy w tenisa stołowego, w czwartki w siatkówkę, a w piątki w koszykówkę. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie odpowiedniego stroju i stawienie się w wyznaczonych godzinach w hali sportowej.


Organizatorzy mają nadzieję, że oferta sportowa na ferie zimowe przypadnie mieszkańcom do gustu i pozwoli to ciekawie spędzić ten czas w naszym mieście.
źródło: MOSiR Dębica

Portal miasto.debica.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Portal miasto.debica.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

KALENDARIUM

pr Sierpień 2018 nx
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031