Sport

Dwumecz seniorów - podział punktów.

Zawodnicy UKH Dębica pokazali pazur i pokonali w ostatnim meczu tego sezonu "na swoim lodzie" drużynę HOKEJ Poznań.

Sobotni mecz rozpoczął się pod dyktando zawodników z Poznania, którzy objęli prowadzenie. Dębiczanie doprowadzili do remisu i przez kilkanaście minut trzymali wynik. Później nastąpiło przełamanie zawodników z poznańskiego klubu i do końca spotkania utrzymali swoją przewagę bramkową.

Mecz zakończył się wynikiem 3:9 (0:2, 2:3, 1:4)
Bramki dla UKH Dębica:
Kopyściański Mikołaj (Balcerek Maciej)
Burnat Arkadiusz (Gągol Maciej , Bryk Krzysztof)
Bryk Krzysztof (Burnat Arkadiusz)

Niedzielne spotkanie to już całkiem nowe rozdanie, na samym początku dębiczanie otrzymali pobudkę w postaci bramki w 4 minucie. Co spowodowało, że przypuścili atak i pierwsza tercja skończyła się dla nich prowadzeniem 3:1. Druga odsłona meczu rozpoczęła się golem dla dębiczan, natomiast kolejne dwa trafienia należały do drużyny z Poznania. Znowu nastąpiła zmiana strzelających i dwie kolejne bramki zdobyli zawodnicy z Dębicy. Po kliku minutach gry poznanianie odpowiedzieli również dwoma bramkami, później bramki padały jeden za jeden. Po bardzo emocjonującej końcówce drużyna UKH Dębica wygrała ostatnie spotkanie na swojej tafli z wyżej notowaną drużyną z Poznania.

UKH Dębica - HOKEJ POZNAŃ 8:6 (3:1, 2:2, 3:3)